0850 304 26 26
Sosyal Medya Hesaplarımız
21 Haziran 2017
2 kez görüntülendi
Şişli Halı Yıkama

Şişli Halı Yıkama Firmaları Evinizdeki halıların yıkanması mı gerekiyor? Artık sürekli kirlenen halılarınız yüzünden evinizdeki hijyeni yeteri kadar sağlayamadığınızı mı düşünüyorsunuz?.

Şişli halı yıkama firmaları bu sıkıntılarınızı ve sorularınıza çözüm olmak için sizlere hizmet vermektedirler. Halılar evinizde en çok kirlenen eşyalar arasında bulunmaktadır.

Gün boyu hem havanın etkisi ile hem de ayaklarınız ile getirdiğiniz bir çok toz ve kirler halılarınıza yapışır ve oraya yerleşirler. Zamanla halınızda biriken bu kirler halıların tüylerinin arasından geçerek halının en dibine ulaşırlar. Havanın ve başka etkenlerinde etkisi ile orada biriken tozlar ve kirler zamanlar mayt ve bakteriler gibi canlı organizmalara dönüşürler.

Şişli halı yıkama firmalarının yıkaması için verdiğiniz halılarınız tam anlamı ile temizlenir ve bu canlı organizmalardan temizlenirler. Ve aynı zamanda da canlı organizmaların tekrar yaşamalarına olanak vermeyecek bir ortam yaratılır. Evde kendi imkanlarınız ile yapacağınız halı yıkama işlemleri hiç bir zaman tam anlamıyla bir temizlik işlemi sağlayamamaktadırlar.

Evde yapılan temizlik işlemleri Şişli halı temizliği firmalarındaki halı yıkama makinalarının yaptığı temizlik işleminin sadece % 15 ini kapsamaktadır. Bu orandan da anlaşılacağı gibi evde yapılan halı temizleme işlemleri halılarınızı derinlemesine temizlemeyecektir.

Hem evde kendi imkanlarınız ile ulaştığınız halı temizlik ürünleri profesyonel temizlik için kullanılan ürünler olmadığı için temizlediğinizi sandığınız halılarınız aslında temizlenmeyecektir. Bu nedenlerden dolayı Şişli halı yıkama firmalarını tercih etmeniz gerekmektedir.

Halı Nasıl Yıkanır?

Şişli halı temizleme firmalarında halılarınız nasıl yıkanır şimdi onlardan bahsedelim. Tek bir telefonunuz ile halılarınız kapınızdan özel araçlar ile gelinerek alınmaktadır.

Sizden teslim alınan halılar yıkama merkezlerine getirilerek orada kendi cinslerine ve özelliklerine göre ayrılırlar.

Her halı çeşidinin temizlenmesi aynı değildir. Yün halı ile Nepal halılar yıkanırken aynı işlemlerden geçirilemezler. Aksi halde halılarda bozulmalar olmaktadır.

Şişli halı yıkama firmaları özelliklerine göre her halıyı farklı şekilde temizlerler. Cinslerine göre ayrılan halılar önce toz alma işleminden geçirilir sonra halı yıkama makinasına verilerek halının kendine uygun şampuanlar ile yıkanmaktadır. Yıkama işleminden sonra halılara durulama ve kurutma işlemleri yapılarak halılarınız paketlenir.

Şişli Halı Yıkama

Şişli halı yıkama firmalarında halılarınız yıkandıktan ve paketlendikten sonra aynen alındığı gibi özel araçlar ile kapınıza kadar bırakılır. Halılarınız teslim edildiği andan itibaren temizlikleri fark edilmektedir.

Evinizdeki temizlik ve hijyenin tam olması için halılarınızı düzenli aralıklar ile Şişli halı yıkama firmalarına yıkatmanız gerekmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?