0850 304 26 26
Sosyal Medya Hesaplarımız

Stor & Zebra Perde Yıkama

Anasayfa » Profesyonel Halı Yıkama » Stor & Zebra Perde Yıkama

Stor ve Zebra Perde Yıkama Firmaları Perdeler, çok sık olmasa da en azından yılda 4-5 defa yıkanmalıdır. Çünkü her ne kadar renginden kirlendiği belli olmasa da üzerinde birçok mikrop barınır. Fakat günümüzde kullanılan perdeler, çok detaylıdır. Bazı evlerde kat kat perdeler, bazı evlerde ise çıkartılması ve yıkanması oldukça zor olan, stor türü perdeler kullanılır. Amatör bir ailenin bu perdeleri kendi imkânları ile yıkaması oldukça zordur. Bu sebeple de kapsamlı temizliklerde özellikle stor perde yıkama firmaları tercih edilir. Profesyonel bir ekip ile çalışan bu firmalar, perdelerinizin ilk günkü kadar temiz ve parlak, hatta yeni görünmesini sağlayacaktır.

Zebra Perde yıkama firmalarının kullandığı temizlik ürünleri; titiz çalışan ve müşteri beklentilerini dikkate alan perde yıkama firmalarının kullandığı temizlik ürünleri, hem perdelere zarar vermeyecek özellikte hem perdeleri %100 hijyenik hale getirecek özelliktedir. Zebra perde yıkama firmaları seçerken, ilk olarak kullanılan ürünler dikkate alınmalıdır.

Evde Stor Perde Yıkayan Firmalar

Bazı perdeler, asılı olduğu yerden çıkartılamaz. Bu perdelerin asılı bulunduğu yerde temizlenmesi oldukça önemlidir. Zebra perde yıkama firmaları, hangi bölgede olursa olsun evinize gelir, perdelerinizi çıkartılması gerekiyorsa yerinden çıkartır, temizleyip tekrar pencerelerinize asar. Çıkartılmaması gereken, yani yerinde temizlenmesi gereken perdeleri ise olduğu yerde temizleyen çok özel makineleri mevcuttur. Perdelerde her hangi bir hasar oluşturmadan temizlik yapılır. Stor Perde yıkama firmaları ile çalıştığınızda, perdelerde kırışma oluşmaz. Özel buhar ile çalışan perde yıkama makineleri,  perdeleri ütülenmişçesine gösterişli hale getirecektir.

Büyük İş Yerlerinin Perde Temizliğini Yapan Firmalar

Büyük iş yerlerinin, pencere sayısı oldukça fazladır. Tüm pencerelerdeki perdelerin temizlenmesi ise bir veya iki kişi ile imkânsızdır. Çok fazla zaman ve emek kaybına yol açar. Üstelik perdelere zarar verme neticesinde, oldukça fazla maddi külfet ile karşılaşmak ta mümkündür. Büyük iş yerlerinin perde temizliğini yapan perde yıkama firmaları, yalnızca 1-2 saat içinde, işini profesyonel şekilde yapmak üzere donanımlıdır. İş yerlerindeki işlerin aksama yapmasını önler. Bu ekip aynı anda hem perdeleri temizler hem istediğiniz takdirde, pencerelerin temizliğini gerçekleştirir. Yılda yalnızca birkaç defa yapılan perde temizliği, iş yerinde maddi bir külfet yaratmaz.

Stor ve Zebra Perde Yıkama İçin Özel Deterjanlar

Evde veya temizlik şirketinde temizlik yapılırken, perde veya diğer sık yıkanmayan ürünlerin oldukça özel deterjanlar ile yıkanması gerekir. Bu deterjanlar, hem yıkama sırasında ürünlere her hangi zarar vermez, hem içeriği evde astım hastalığı bulunan yaşlı ve çocuklarda nefes darlığına yol açmaz. Perde yıkama firmalarının kullandığı özel deterjanlar, ayrıca perdelerin parlak ve canlı görünmesini sağlar ama renkli perdelerde solma yapmaz. Kokusu ise evin içinde bir ayrıcalık yaratır, temizliği tüm ev halkına hissettirir.

Zebra Perde Yıkama Makineleri İle Çalışan Firmalar

Zebra Perde yıkama firmalarının, elinde oldukça özel makineler mevcuttur. Bu makineler, perdeleri aşağıya indirmeye dahi gerek kalmadan, bulunduğu yerde temizler. Aynı anda hem renkli perdelerin solmadan temizlenmesi hem beyaz storların temizlenmesi mümkündür. Perde yıkama makineleri, ev ortamında bulundurulamayacak kadar, güçlü motorlara sahiptir. Yalnızca ileri teknoloji ile donatılmış perde yıkama firmaları tarafından kullanılır.

Stor Perde Yıkamak İçin Çok Özel Ekip

Perde yıkamak için kapsamlı hizmet veren firmaların, özel olarak her türlü perdenin en ince ayrıntısına kadar temizliğini yapan çok özel perde yıkama ekibi mevcuttur. Her gün yüzlerce değişik tasarlanmış perdenin temizliğini yapan bu ekip, gerek buharla temizlik, gerekse ıslak veya kuru temizlik konusunda deneyimlidir. Stor perde yıkama firmaları, perdeleri en ince ayrıntısına kadar temizler ve kurutup teslim eder. Üstelik bu hizmet hem büyük veya küçük evler hem iş yerleri için verilir.