0850 304 26 26
Sosyal Medya Hesaplarımız
21 Haziran 2017
2 kez görüntülendi
Sancaktepe Halı Yıkama

Sancaktepe Halı Yıkama Firmaları Halı temizliği evin en zor işlerinden biridir. Sancaktepe halı yıkama firmaları sayesinde halılarınızın temizliği artık çok kolay. Evcil hayvanınızın tüyleri, çocuğunuzun dökülen ve leke yapmış meyve suyu lekesini artık dert etmeyin.

Sancaktepe halı yıkama firmaları halılarınızı tüm kirlerden arındırıp, evinizin ferahını sağlıyor. Güvenilir, hijyenik, temiz, sağlıklı bir evde olması gereken ilk öncelikle tertemiz halılardır. Evinizde isterseniz her gün halınızı süpürün, silin. Uzman ellerde ve teknolojik aletlerle yapılan temizliğin yerini tutmaz.

Ayağın direkt temas ettiği halılarda gözle görülmeyen bakteriler ve milyonlarca mayt barındırır. Gözle görünmeyen bu canavarlar havaya karışarak o evde yaşayan tüm canlıların ağız ve burun yolu ile vücuduna girer.

Yüzeysel temizlikte dökülen saçları, günlük oluşan tozlar, kırıntıları temizleyebilirsiniz. Ancak hijyenik bir temizliğin olması siz ve sevdiklerinizi mikroplardan korur.

Sancaktepe halı yıkama firmaları istediğiniz adette halınızı evinize kadar gelip alıyor, söz verdiği zamanda ve hijyen bir şekilde gene evinize kadar getirip teslim ediyor. Kirden, tozdan,lekelerden ve en önemlisi mikroplardan eser kalmayan halılarınızı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Sancaktepe’da yaşayan herkes Sancaktepe halı temizleme firmaları ile görüşerek, evlerindeki, iş yerlerindeki halılarının temizliği için detaylı bilgi alabilir, aklına takılan soruları sorabilir. Unutulmamalı ki özle görünmeyen mikroplar size ve sevdiklerinize zarar  verir. Hiç yorulmadan mikroplardan kurtulup, sağlıklı bir ece sahip olabilirsiniz.

Halı Nasıl Yıkanır ?

Sancaktepe halı yıkama firmaları tarafından evinizden teslim alınan halılarınız fabrikaya geldikten sonra toz dolaplarında öncelikle tozlarından ve yabancı maddelerinden arındırılır.

Toz makinesinden geçmeyen halılar direkt su ile temas ettiği takdirde üzerindeki tüm yabancı maddeler halının dibine yapışır ve mikrop üretmeye devam eder.

Sonrasında Sancaktepe halı yıkama firmalarında bulunan, sadece halı için üretilen halı şampuanı ile çift yönlü fırçaların olduğu makine ile  önü ve arkası yıkanır.

Eğer halınızda leke varsa özel leke çıkarıcılar ile işlem uygulanır.

Durulama işlemi de bittikten sonra, halınızın cinsine uygun olan devirde sıkma işlemi gerçekleştirilir ve kurutma odalarında son sistem makineler ile kurutulur.

Sancaktepe Halı Yıkama

Gözünüz arkada kalmadan Sancaktepe halı temizliği firmalarına teslim ettiğiniz halılarınız, son derece temiz, hijyen ve söz verildiği zaman içerisinde kontrolü sağlanmış, paketlenmiş bir şekilde  Sancaktepe halı yıkama firmaları tarafından evinize teslim edilir. Size de sadece gönül rahatlığı ile sevdiklerinizle  birlikte keyfini sürmek kalır. Unutmamak gerekir ki sağlık her şeyden önemli.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?