0850 304 26 26
Sosyal Medya Hesaplarımız
21 Haziran 2017
2 kez görüntülendi
Güngören Halı Yıkama

Güngören halı yıkama firmaları arasında el dokuma halı yıkama hizmeti sunanlar sayesinde artık sizler de halılarınızı hiçbir zahmet çekmeden ve çekinmeden yıkatabileceksiniz. En çok korktuğunuz yün halı yıkatma işlemi de sunulan profesyonel hizmet sayesinde ortadan kaldırılıyor.

Eski ve yeni tip, el dokuma ve makine dokuma yün halılarınızın her biri için Güngören halı yıkama firmaları tarafından VIP halı yıkama hizmeti kolaylığı ile sorunsuz halı yıkama kolaylığı sunuluyor.

Türkiye’nin birçok şehrinde hizmet sunmakta olan bu firmalar, geniş kapasiteli fabrikalarında her türlü gerekli halı yıkama ekipmanını bulundurduğundan dolayı bu firmaları tercih etmenizde herhangi bir tereddüt yaşamanıza gerek bulunmuyor.

Halı yıkama sektörüne yeni bir soluk getirmiş olan bu firmalar halılarınızı evlerinizden alıp evlerinize teslim ediyorlar. Ağır ve yün halılarınızı kendi imkânlarınız ile taşıyarak fabrika götürme devri artık kapanmış durumda.

Güngören halı yıkama firmaları sundukları VIP hizmetin yanı sıra yerinde halı yıkama hizmeti de verebiliyor. Halılarınıza silme işlemi uyguladığınızda evin içine bir kötü bir koku yayılması en sık görülen durumlar arasına yer alıyor. Size hızlı be kolay gelen bu yöntem aslında halılarınızın havları arasındaki tüm kirleri ortaya çıkartıp mikrop üremesini artırıyor.

Bu yöntemi tercih edip yorulmak yerine Güngören halı yıkama firmaları tarafından sunulan yerinde halı yıkama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Yerinde halı yıkama ile evinizdeki tüm halıları profesyonel halı yıkama makineleri ile kolayca yıkatabilirsiniz.

Halı Nasıl Yıkanır?

Profesyonel bir temizlikten bahsediliyorsa vakumlu makineler ile toz çekmenin ilk basamak olması gerekir. Sonra ıslatma ve yumuşatma yapılır. Yün halılar ıslak şekilde fazla bekletilmemelidir. Daha sonra halıya uygun özellikteki halı şampuanı seçilir ve halı raylı bir sisteme konarak üzerindeki dönerli fırça ile köpürtülür.

Bu fırçanın kılları yün halınıza zarar vermez. Halı diplerinin iyice temizlenmesi sağlanır. Sonra halı bol su ile durulanır ve sıkılır.  Güngören halı yıkama firmaları, üstün nitelikli bir halı yıkama sunmak adına sizler için bu işlem basamaklarından oluşan bir halı yıkama sunmaktadır.

Halı sıkılık sıcak havalı geniş odalarda asılarak kurutulur. Sonra paketleme gerçekleştirilir. Eve teslim çalışan Güngören halı yıkama firmaları ile halılarınız muntazam bir şekilde beğeninize sunulur.

Güngören Halı Yıkama

Sizler için en kaliteli halı yıkama hizmetini almanız adına araştırıp bir araya getirdiğimiz Güngören halı yıkama firmalarının tümüne en kısa yoldan ulaşabilirsiniz. Kaliteli bir tercih yapmanız tarafımızca bu şekilde kolaylaştırılmış olup, Güngören halı yıkama firmaları ile iletişime geçmeniz durumunda, halı yıkama ve halı temizleme konusunda her türlü soru işaretiniz giderilecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?