0850 304 26 26
Sosyal Medya Hesaplarımız
21 Haziran 2017
2 kez görüntülendi
Sarıyer Halı Yıkama

Sarıyer Halı Yıkama Firmaları Özellikle bayanlar için ev temizliğinin önemi oldukça büyüktür. Ev temizliği denildiğinde  akla gelen en zor ama en önemli olan halı temizliğidir.

Sarıyer  halı yıkama firmaları halı yıkamanın zorluğunu tamamen ortadan kaldırıyor. Evinizde küçük çocuğumuz varsa temizliğin ve hijyenin önemi çok daha büyük olur.

Üzerine sürekli basılan halılar evde en kısa sürede ve en çok kirlenen eşyalardır. Bundan dolayı Sarıyer  halı yıkama firmaları  halıların yılda 4 defa profesyonel olarak yıkanmasını öneriyor.

Bütün gün ayakkabı içinde olan ayaklarımız kirlenir, terler, bir çok bakteri oluşur. Akşam eve geldiğimizde bütün gün kirlenen ayaklarla bastığımız halılara bakteri bulaştırmamıza sebep olur.

Üzerine dökülen kırıntılar, sıvı gıdalar, insan bedeninden dökülen deri döküntüleri de halıların kirlenmesine ve mikrop barındırması için sebeplerdir.

Sarıyer  halı yıkama firmaları  halıları yıkarken kullandığı son teknoloji makinelerle halıların en derinine ulaşıp tüm bakterileri yok etmektedir. Özellikle her gün üzerine basılan halılar tozu, kiri ve mikropları halının tüy diplerine hapsetmektedir.

Bayanların el yordamı ile sildikleri ya da evlerde bulunan halı yıkama makineleri ile bu kirlerden ve mikroplardan arındırmak neredeyse imkânsızdır.

Evdeki halı yıkama makinesi ile yapılan yıkama ve su çekme işlemi ile halıların sadece üst yüzeyinin temizlenmesini sağlar ancak sağlık açısından olması gereken temizlik ve hijyene ulaşamaz.

Sarıyer  halı temizliği firmaları  sayesinde sizinde halılarınız olması gereken hijyene kavuşuyor.

Halı Nasıl Yıkanır ?

Sarıyer halı yıkama firmaları halılarınıza gereken önemi azami düzeyde vermektir.

Halılarınız öncelikle toz dolabı denen makinemizden geçirilerek toz, kum, saç, tüy ve diğer tüm yabancı maddelerden arındırılır.

Ardından mikroorganizmaları yok eden, sadece  halı yıkama için üretilen etkili şampuanlarla, elektronik fırçalı makinelerde önü ve arkası eşit olarak özenli ve dikkatli bir şekilde yıkanır.

Eğer halınızda leke varsa Sarıyer  halı yıkama firmaları  özel leke çıkartıcılar ile lekelerden arınması sağlar. Kurutma işlemi tam olarak gerçekleştikten sonra, halılarınız özenle paketlenerek, söz verilen zaman içerisinde adresinize teslim edilir.

Sarıyer Halı Yıkama

Sarıyer  halı yıkama firmaları  müşteri memnuniyetine gösterdikleri önemle halılarınızı teslim ederken  ilk günkü yumuşaklığının aynısı olması için son derece özveri ile  çalışırlar. Profesyonel ekipleri sayesinde yakalamış oldukları başarı, müşterilerinden aldıkları olumlu geri dönüş sayesinde referans olmaya devam ediyor. Zorlu lekelerin çıkartılması konusunda oldukça başarılı olan Sarıyer  halı temizleme firmaları sayesinde halılarınız ilk günkü gibi yumuşak ve tertemiz kalacak.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?