0850 304 26 26
Sosyal Medya Hesaplarımız
21 Haziran 2017
1 kez görüntülendi
Şile Halı Yıkama

Şile Halı Yıkama Firmaları Halı yıkama birçok bayanın kabusudur.

Evlerinde kendileri  el yordamı ile silmenin haricinde oldukça pahalı halı yıkama makinelerinin de istenilen temizlik ve hijyeni vermediğini gördükten sonra muhakkak bir halı yıkama firması arayışına girerler.

Şile Halı Yıkama Firmaları sayesinde halılarının son derece temiz ve hijyen olarak evlerindeki yerlerini alır. Doğru deterjan kullanımı, profesyonel ekip ve ekipmanlar sayesinde halınızın cinsine göre uygulanan doğru işlemlerle gözünüz Şile Halı Yıkama Firmaları  sayesinde kesinlikle arkada kalmaz.

Günlük yapılan temizliklerde halınızın üzerindeki toz, saç, kıl, yabancı maddeler gözle görünen kısmını elektrik süpürgesi ile çekebiliyorsunuz. Ancak elektrik süpürgesinin toplayamadığı kalıntılar halınızın kıl köklerine yapışarak mikrop üreterek sizin ve sevdiklerinizin sağlığını tehdit ediyor.

Astım, bronşit ve alerjik reaksiyonlara bire bir etkisi bulunan halılarınızın temizliği evin tartışmasız diğer eşyalarından çok daha fazla önem arz eder.

Evlerinizde  kendi çabalarınız ile  yıkamaya çalıştığınız halılarınızı yeterince kirden, mikroptan ve bakteriden arandıramadığınız gibi yıkama esnasında kullanılan  yanlış deterjanlar sebebiyle kullanılamaz hale getirebilirsiniz.

Bu nedenle halılarınızı Şile Halı Yıkama Firmalarında emin ve güvenilir ellere teslim etmekten hiç çekinmeyin.. İlk günkü gibi pırıl pırıl ve tertemiz olarak evinize teslim ederiz.

Hijyene hem insan hem de hayvan sağlığına son derece önem veren Şile Halı Yıkama Firmaları yıkadığı halılarda insan ve hayvan  sağlığına zararlı hiç bir maddeyi kesinlikle kullanmamaktadırlar.

Halı Nasıl Yıkanır ?

İstediğiniz adette halınız Şile Halı Temizliği Firmaları tarafından evinizden teslim alınır. Özelliğine göre ayrılır.Tozlar, pislikler, yabancı maddeler giderilir.

Tozlardan arındırma işlemi halı yıkamanın en önemli parçalarından biridir. Halılara su değmeden önce muhakkak toz makinesine girmesi gerekir.

Çift taraflı fırçaların olduğu makineler ile sadece halılara özel olarak imal edilen şampuanlarla yıkama işlemi  gerçekleştirilir.

Şile Halı Yıkama Firmaları sağlığa zararlı hiçbir madde kullanmamaktadır. Santrifüj ile suyu alınarak kurutma işlemine geçilir.Havalandırma askılarında tam kurutma sağlandıktan sonra,paketlenerek pırıl pırıl, söz verilen zaman çerçevesinde adresinize teslim edilir.

Şile Halı Yıkama

Şile Halı Yıkama Firmaları verdiği hizmetin her zaman arkasında ve müşterisinin daima yanındadır. Kadrolarını  her zaman profesyonel ekiplerden oluşturan Şile Halı Temizleme Firmaları vermiş oldukları hizmetin kalitesinden kesinlikle ödün vermeden, halılarınıza sizler kadar önem vererek işlemleri gerçekleştirirler.

Yün halı, hereke halı, Isparta halı, ipek halı, Çin halısı, gibi özel halılarınızın yıkama işlemlerini de  rahatlıkla ve güvenli bir bicimde yaptırabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?