0850 304 26 26
Sosyal Medya Hesaplarımız
12 Ağustos 2017
930 kez görüntülendi
Çayırova Halı Yıkama

Çayırova Halı Yıkama Firmaları Temizlik konusunda özellikle kadınların ne kadar da titiz olduğunu herkes bilir. kocaeli halı yıkama firmaları da bu durumu bilerek ona göre hizmet vermektedirler. Kadınlar evindeki her eşyanın hijyenik ve tertemiz olmasını isterler. Lakin halılar evdeki imkanlar ile ne kadar temizlenirse temizlensin yeteri kadar hijyenik olmayacaklardır.

Halılar gün boyunca ayaklarımız ile taşıdığımız ya da havadan gelen tozlar ve kirler ile kirlenirler. Ayrıca saçlarımızdan düşen saçlar ya da kıyafetlerimizden düşen parçalar halı üzerinde birikirler. Hatta vücudumuzun her gün belirli bir miktar deri attığını düşünürsek bu derilerin de halı üzerinde biriktiğini anlayabilirsiniz.

Tüm bunlar canınızı sıkmasın artık çayırova halı yıkama firmaları sayesinde halılarınız tertemiz ve hijyenik olacaklar. Halılarınızın ilk günkü gibi olması sık yıkanması ile alakalıdır. Evde yıkadığınız halılar ne kadar iyi yıkansa da hiçbir zaman derinlemesine temizlenmezler. Ayrıca halılar ortalama olarak 3 ayda bir yıkanmalıdır.

3 ayda bir yıkama işlemi yapılması gereken halılarınızı evde yıkarsanız hem halılara ciddi hasarlar verirsiniz hem de kullanım ömrünü düşürerek çok fazla yıpratırsınız. Lakin Çayırova halı yıkama firmalarında son sistem teknolojilere sahip halı yıkama makinaları bulunmaktadır.

Bu makinalar hem halılarınızı derinlemesine temizleyerek hijyenik bir hal almasını sağlarlar hem de halıları yıpratmadan nazik bir şekilde temizlerler. Sizde kendinize en uygun Çayırova halı yıkama firmalarına ufak bir araştırma ile ulaşabilirsiniz.

Halı Nasıl Yıkanır?

Halılarınız evlerinizden ya da istediğiniz yerlerden kapınıza kadar özel araç ile gelinerek Çayırova halı yıkama firmaları merkezlerine götürülür. Burada öncelikle halılar kendi niteliklerine göre ayrılırlar.

Ayrılan halılar toz dolabına alınarak toz alma işlemleri yapılır. Bu işlem halının derinlemesine temizlenmesi için çok önemlidir. Toz alma işlemi biten halılar Çayırova halı yıkama firmalarında bulunan son sistem halı yıkama makinaları ile yıkanmaya başlanır.

Yıkanacak halının özelliklerine uygun olan halı yıkama şampuanı makinaya eklenerek yıkama işlemi başlatılır. Yıkama ve durulama işlemi yapan makinadan sonra halılar kurutma makinasına alınır. Burada derinlemesine kurutulan ve bakterilerinden arındırılan halınız son olarak paketlenir ve işlem bitirilir.

Çayırova Halı Yıkama

Çayırova halı yıkama firmaları sizlere ve halılarınızı her daim özenli ve titiz bir hizmet sunarlar. El değmeden makinalar ile yapılan halı temizliğinin sonrasında paketlenen halılarınız tam da istediğini zamanda evinizin ya da istediğiniz yerin kapısına kadar teslim edilirler.

Çayırova halı yıkama firmaları ayrıca tüm bu hizmetleri her zaman en uygun fiyatlarla verirler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?